Letní škola mechaniky kompozitních materiálů a konstrukcí 2011

Kdy? 29.8.2011 - 2.9.2011
Kde? PARK HOTEL ORLÍK

Vážení přátelé,

první ročník letní školy mechaniky kompozitních materiálů a konstrukcí se konal před dvěma lety v příjemném prostředí Beskyd. Jednalo se o setkání příznivců kompozitních materiálů a konstrukcí, kteří se formou volných přednášek a diskusí seznamovali s posledními novinkami týkajícími se vlastností, technologií a využití těchto moderních materiálů. Na základě příznivých ohlasů a vzhledem k tomu, že vývoj  v tomto oboru jde velmi rychle vpřed, bude se další ročník této akce konat letos znovu.

Zveme Vás tímto na 2. ročník letní školy, kde se bude opět přednášet, diskutovat a hodnotit vývoj v oblasti mechaniky, počítačového modelování i technologie výroby kompozitních materiálů a konstrukcí. Prostor bude věnován rovněž výměně zkušeností.

Tematické okruhy

• mikro a makromechanika kompozitů
  • mechanika porušování kompozitů
  • zásady konstruování kompozitních konstrukcí